O nas

Bar „Wojewoda”, to nie tylko miejsce, gdzie można wypocząć przy dobrej golonce i kuflu zimnego piwa. Bar „Wojewoda” to kompleksowa oferta dla klientów, którzy lubią mieć wszystko to, co potrzebne w jednym miejscu.

Znajdujemy się w miejscowości Szwecja, w gminie Wałcz. W jednym z najciekawszych miejsc w Polsce, gdzie osoby lubiące naturę mówią „Jesteśmy w Raju” To tutaj znajdują się jedne z najciekawszych szlaków kajakowych. Lasy są pełne grzybów, a w jeziorach nie brakuje smacznych ryb. Do dyspozycji naszych gości jest pole namiotowe, na którym znajduje się także scena, do mini koncertów. Dla bardziej wymagających przygotowane są pokoje gościnne z węzłami sanitarnymi. Bar z salą taneczną lub audiowizualną oraz atrakcjami typu bilard, czy gry losowe, to miejsce spotkań nawet przy mniej sprzyjającej pogodzie. Nasz sklep natomiast zaopatrzy Was we wszystkie najpotrzebniejsze produkty spożywcze i przemysłowe. Posiadamy własne kajaki, które dostarczymy w dowolne miejsce w okolicy. Jeśli w naszej ofercie jeszcze coś Tobie brakuje, to powiedz nam o tym. Wojewoda jest w stanie załatwić wszystko.

  • DSC_0111
  • DSC_0120
  • DSC_0130
  • DSC_0156
  • DSC_0173

loga sponsorów

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Operacja pt. "Zakup kajaków wraz z wyposażeniem oraz utworzeniem strony internetowej" współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" dla małych projektów, tj. operacji, które nie odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania Osi 3, ale przyczyniają się do osiągnięcia celów tej osi, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Instytucja Zarządzająca - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Copyright © 2014. All Rights Reserved.